Öppningsschema

Öppningslista måndagar mellan 18 - 19.30    2017

OBS!!!

Kan man inte, så maila någon annan och byt. (Inte de som står före er i listan då de redan öppnat!)

V.41 9/10       Christel Natzén                                        christel.natzen@hotmail.se

V.42 16/10    John Nordin                                              nordin.john@hotmail.com

V.43 23/10    Tomas Palmberg                                      btp@telia.com

V.44 30/10    Katja Petäjäjärvi                                       atta78@hotmail.com

V.45 6/11      Ninni Sjöberg                                              ingridsjoberg67@gmail.com                   

V.46 13/11    Jennie Wall                                                  jennie.wall@hotmail.com

V.47 20/11    Stefan Wiberg                                          swiberg13@gmail.com

V.48 27/11    Gitte Hansen                                            gittehansen@spray.se

V.05 29/1      Britt Bertilsson                                          sonny.b@telia.com

V.06 5/2        Anna-Karin Johansson                             info@djurhalsa.se

V.07 12/2      John Ahlnér                                                 smulan.ahlner@gmail.com

V.08 19/2      Maria Albinsson                                        mia.albinsson@hotmail.com

V.09 26/2      Ewa Andersson                                        sjogatan7@hotmail.com

V.10 5/3        Katarina Andersson                                 katarina_4@hotmail.com

V.11 12/3      Sverker Björk                                           info@lanjas.se

V.12 19/3      Tommy Axelsson                                     to__ax@hotmail.com

V.13 26/3      Martina Babic                                           marrtinaa@live.se

V.14 2/4        Annandag påsk

V.15 9/4        Lena Bergman                                         lena.rut.bergman@gmail.com                

V.16 16/4     Victoria Carlsson                                     vickan.carlsson@hotmail.com

V.17 23/4      Sonny Bertilsson                                      sonny.b@telia.com

V.18 30/4      Solgerd Hansson                                     solgerd.h@telia.com

V.19 7/5        Lotta Holmgren                                        ouzzi@live.se

V.20 14/5      Wivi Johansson                                        svartatassar@gmail.com

V.21 21/5      Cecilia Karlsson                                       cicci 27@hotmail.com

V.22 28/5      Katarina Karlsson                                     karlsson.kattis@gmail.com

V.23 4/6        Mona Krantz                                             mona.krantz@telia.com

V.24 11/6      Linda Knutsson                                        linda-knutsson@hotmail.com

V.25 18/6      Anna Lemchen                                         anna.lemchen@outlook.com

V.32 6/8        Anna Viberg                                             aiiden@hotmail.com

V.33 13/8      Christel Natzén                                        christel.natzen@hotmail.se